top of page

APIE MANE

profilis.jpg

 Darbams atlikti reikia laiko, patirties ir žinių. O sudėtingiems darbams – reikia širdies.

 

Sveiki!

Mano vardas Kristina

Esu drabužių kūrėja, konstruktorė ir siuvėja, įkūrusi studiją ReCut.

Savo rankas, širdį, protą ir laiką esu atidavus šioms sritims.

Tikiu, kad drabužis ir jį dėvintis asmuo papildo vienas kitą. Jis privalo būti TAVO, TAU ir APIE TAVE. Siekiant, kad drabužis būtų  sukurtas ir pasiūtas tinkamai (gražiai, patogiai ir kokybiškai) reikalingas atvirumas ir pasitikėjimas. Ir visai nesvarbu ar tai - darbo drabužis, ar prabangi nuotakos suknia – ji turi atspindėti TAVE. Aš nekuriu naujo įvaizdžio, o padedu pagaliau jaustis patogiai būnant SAVIMI ir atrodyti taip, kaip visada save matėte.

Už Jūsų pasitikėjimą manimi– mano meilė Jūsų drabužiui.

      

Daug nuoširdaus dėmesio skiriu kiekvienam, kuris nori su manimi susitikti. Pirma – nedrąsiam pokalbiui, o vėliau – labai šauniai pažinčiai, kurią vainikuoja naujas drabužis. Jūs dovanojate man savo pasitikėjimą.  Tai – vienas svarbiausių žmogaus pojūčių. Už šia „investiciją“ aš Jums dovanoju savo meilę darbui ir kokybiško gaminio garantą.

Nuo pirmo eskizo iki paskutinės siūlės – viską darau savo rankomis. Kartu nueiname visą TAVO naujo drabužio kūrimo ir siuvimo kelią. Tokio betarpiško bendradarbiavimo dėka išvengiame netikslumų ir kartu pasiekiame geriausių rezultatų.

Į kiekvieną siuvinį įdedu daug kruopštaus darbo ir širdies, kad jis dailiai nugultų ant Jūsų kūno. Tai ilgų rankų darbo valandų ir dar ilgesnių tinkamiausio sprendimo paieškų rezultatas. Darau daugiau, nei Jūs matote,  nes man tai - įdomu ir artima. Būtent todėl iš studijos išsinešate ne tik naują drabužį. Jūs išsinešate mano įsiūtą meilę ir žodžiais neištartą laimės linkėjimą.

Matyti laimingas akis – didelis džiaugsmas!

Kiekvienas norime padaryti šalia esantį žmogų laimingu ir siekiame to darbais, kuriuos geriausiai mokame. Aš kitų laimę kuriu suteikdama galimybę būti SAVIMI, jaustis patogiai ir gražiai atrodyti. Būtent tai suteikia savimi pasitikėjimo jausmą.

Kviečiu į darbų galeriją! 

bottom of page