top of page

SUSIPAŽINKIME

Sveiki!

 

ReCut studija, įkurta 2017 metais, nuo pavienių  individualių drabužių siuvimo išaugo į veržlią profesionalų komandą, kurią vienija bendra aistra drabužių kūrimui ir siuvimui! Per šį laiką subūrėme itin stiprią konstruktorių, dizainerių, stilistų, bei siuvėjų komandą. Galime užtikrinti sklandžią gaminių vystymo eigą visose grandyse ir aukštą siuvamos produkcijos kokybę, nes kiekvienai užduočiai atlikti parenkame savo sričių profesionalus.

Trumpai tariant - mes atliksime visą techninį ir kūrybinį darbą (“white labelling”), o Jums liks smagioji dalis - reklama ir prekyba.

 

Mūsų komandą sudaro:

• drabužių dizainerė - konstruktorė

• konstruktorė - modeliuotoja - technologė

• drabužių dizainerė - stilistė

 

Mes bendradarbiaujame su:

  • individualaus siuvimo siuvėjais

  • pramoninio siuvimo siuvyklomis

  • siuvinėjimo įmonėmis

  • furnitūros ir medžiagų tiekėjais bei gamintojais.

 

Nuolat plečiame savo kolegų ir bendradarbių ratą, kad galėtumėme suteikti ir koordinuoti visas Jums reikiamas kokybiškas paslaugas vienoje vietoje! 

 

Daug nuoširdaus dėmesio skiriame kiekvienam, kuris nori su mumis susipažinti ir imtis darbų. Bendraujame su kiekvienu klientu taip, kad visoms pusėms būtų aišku koks darbas atliekamas, kodėl jis yra svarbi viso proceso dalis ir kada bus matyti rezultatas. Jei esate šios srities naujokai, neverta baimintis dėl kol kas ribotų savo žinių! Tam tikra prasme, edukuojame savo klientus kiekviename žingsnyje, jei tik Jūs leidžiatės į šią kelionę kartu su mumis!

  

Jūs mums dovanojate savo pasitikėjimą.   Už šią „investiciją“ mes Jums dovanojame savo meilę darbui ir kokybiškų paslaugų garantą.

Nuo pirmo eskizo iki paskutinės siūlės – nuo IDĖJOS iki PRODUKCIJOS - kartu nueiname visą naujo drabužio kūrimo ir siuvimo kelią. Tokio betarpiško bendradarbiavimo dėka išvengiame netikslumų ir kartu pasiekiame geriausių rezultatų. Tai ilgų darbo valandų ir tinkamiausio sprendimo paieškų rezultatas. Darome daugiau, nei Jūs matote,  nes mums tai - įdomu ir artima. 

Būtent todėl iš studijos išsinešate ne tik gaminius. Jūs išsinešate įsiūtą meilę ir žodžiais neištartą laimės linkėjimą.

bottom of page