top of page
untitled-3181.JPG

INDIVIDUALI KONSULTACIJA

VIENO SUSITIKIMO individuali konsultacija (be siuvimo paslaugų) dažnai reikalinga ruošiantis svarbiam įvykiui, kai norisi atrodyti nepriekaištingai, bet su tais drabužiais, kurie jau kabo Jūsų spintoje. Tada prireikia pagalbos derinant skirtingus drabužius ir renkantis aksesuarus prie jų atsižvelgiant į konkrečią situaciją, aplinką ir kitus faktorius.

Jos metu apžiūrime Jūsų išsirinktą drabužių derinį, įvardinu keistinas detales, patariu kokią avalynę rinktis. Pasižiūrime, ar nėra drabužių konstrukcijos defektų (ar gražiai gula ant Jūsų figūros). Jei tokių randame, atlieku smulkų tvarkymą.

Konsultacija dėl drabužio KŪRIMO ir SIUVIMO yra pirmas susitikimas viso individualaus  drabužio kūrimo ir siuvimo procese. Jos metu mes susipažįstame: aš – su Jumis, Jūs – su manimi. Tai galimybė pajusti, ar jausitės patogiai per ateinančius primatavimus bendraudami su manimi.

Šio susitikimo metu paprastai susidėliojame pačius pagrindinius kriterijus, nuo kurių galėsiu atsispirti kurdama naujo drabužio modelį Jums (kokiai progai skirtas drabužis, jo spalva, siluetas, audiniai, kai kurios kitos smulkios detalės) . Pagal figūros tipą pasižiūrime surinktus pavyzdžius ir juos kartu aptariame. Taip pat nuimami reikalingi kūno matmenys Jūsų drabužio lekalams braižyti.

Jei reikia pagalbos, padedu išsirinkti audinius naujam drabužiui.

bottom of page