top of page

KONSULTACIJA

Fashion Design Studio

Pradedantiems drabužių kūrėjams

Turi puikią idėją, tačiau trūksta patirties? Galime padėti!

Atliekame visas “white label” kategorijai priskiriamas paslaugas - gaminį išvystome  nuo IDĖJOS iki PRODUKCIJOS.

 

Kam skirta ši konsultacija?

  • Pasiryžusiems įgyvendinti svajonę - susipažinti su drabužio kūrimo ir siuvimo eiga bei produkcijos gamyba. 

  • Besikuriantiems naujiems prekių ženklams, kurie ieško pilno paslaugų paketo (nuo idėjos iki produkcijos).

  • Jau pradėjusiems darbus prie idėjos įgyvendinimo, bet “pastrigusiems” viename iš etapų.


Pradedantieji konsultacijos metu supažindina mus su savo idėja,  aptariame aspektus susijusius su ja, pristatome drabužio kūrimo, vystymo ir gamybos eigą, darbų specifiką, pateikiame preliminarias kainas, darbų terminus ir atsakome į iškilusius klausimus. 

Veiklą vystantiems prekių ženklams, kuriantiems naują drabužių liniją

Kam skirta ši konsultacija?

  • Rinkoje įsitvirtinusiems ir sėkmingai veiklą vykdantiems prekių ženklams, kuriems atėjo laikas papildyti asortimentą nauja drabužių kolekcija.

  • Sėkmingai egzistuojantiems prekių ženklams, kurie nori įvesti naują produktą į savo asortimentą išlaikant ženklo stilistiką.

  • Norintiems kurti pilną naujo sezono drabužių kolekciją nuo 0 arba nuo to taško, kuriame sustojote.

 

Konsultacijos metu pateikiate savo drabužio/kolekcijos idėją (jei ją turite), aptariame reikalingas paslaugas užsakymo įvykdymui, darbų eiliškumą,  etapus bei terminus. 

Patyrusiems ir sėkmingai veikiantiems šioje srityje, konsultacija yra tikslinė: jos metu aptariame konkretaus gaminio įgyvendinimui reikalingus darbus, eigą, kainas, terminus, technines galimybes, sudėtingesnes gaminio vietas, sutarties sąlygas bei kylančius klausimus. 

Fashion Models
After Hours

Stilisto konsultacija

Stilisto  konsultacija dažnai reikalinga ruošiantis svarbiam įvykiui, kai norisi atrodyti nepriekaištingai su tais drabužiais, kurie jau kabo Jūsų spintoje ar dar ketinate juos įsigyti. Tada prireikia pagalbos derinant skirtingus drabužius ir renkantis aksesuarus prie jų. Atsižvelgiame į konkrečią situaciją, aplinką ir kitus faktorius, kurie turi įtakos aprangos kodui ar stiliui.

Konsultacijos metu apžiūrime Jūsų išsirinktą drabužių derinį, įvardiname keistinas detales, patariame kokią avalynę rinktis. Patikriname ar nėra drabužių konstrukcijos bei siuvimo defektų, įvertiname stiliaus vientisumą.​

Tokio pobūdžio kosnultacija praverčia prieš įmonės ar naujo gaminio fotosesiją, didesnį renginį ar šventę.

Individualaus siuvimo konsultacija

Ši konsultacija skirta susipažinimui prieš naujo individualaus drabužio KŪRIMĄ ir SIUVIMĄ. Tai - pirmas susitikimas bei viena iš galimybių pajusti, ar jausitės patogiai per ateinančius susitikimus - primatavimus.

Šio susitikimo metu paprastai susidėliojame pačius pagrindinius kriterijus (kokiai progai skirtas drabužis, jo spalva, siluetas, audiniai, kai kurios kitos smulkios detalės), nuo kurių bus galima atsispirti kuriant naujo drabužio modelį Jums. Kartu apžiūrime ir aptariame surinktus pagal figūros tipą pavyzdžius. Taip pat pamatuojami reikalingi kūno matmenys Jūsų drabužio lekalams braižyti. 

Jei reikia pagalbos, padedame išsirinkti audinius.

Woman Cutting Fabric
bottom of page